«Жити там, де ти не смієш робити те, що тобі хочеться, не годиться»
Л. Лунгина

Компанія «ГОАЛ» є генпідрядником по інженерних мережах. Наша мета – зробити об'єкт будівництва сучасним, надійними, доступними і зручними в експлуатації. Правильно закладені на етапі будівництва інженерні мережі (електрична мережа, водопровід, каналізація, вентиляція, опалення, системи захисту від пожежі, слабкострумові мережі) – гарантія комфорту і безпеки Вашої нерухомості.

Для кожного об'єкту, незалежно від того, чи це офісний центр, промислова будівля, а чи багатоквартирний будинок, ми підбираємо рішення, яке відповідає будівельним нормам і стандартам, вимогам техніки безпеки і, головне, виконує завдання, поставлені замовником.

У перелік послуг, які надає наша компанія, входить: генпідряд, проектування, будівельно-монтажні роботи, підбір устаткування для інженерних мереж та ін. На своїх об'єктах ми застосовуємо устаткування відомих світових і вітчизняних виробників.

Ліцензії і дозвільні документи на роботи:

  • Ліцензія Міністерства регіонального розвитку і будівництва України АГ№577412 від 26.04.2011г.
  • Ліцензія Департаменту пожежної безпеки МНС України АВ№399081 від 06.06.2008 р.
  • Дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки №845.11.32-45.31.0 від 09.06.2011 р.

Ми несемо відповідальність перед замовником за виконання всіх робіт, починаючи від етапу проектування до здачі об'єкту в експлуатацію, в терміни вказані в договорі.