«Люди часто кажуть: «Це неможливо», лише тому, що це самі не можуть»
Г. Г. Агацарський

Проектний відділ нашої компанії виконує проектування систем водопроводу, каналізації, опалювання, електрики і слабкострумових мереж. Для розробки документації по системах вентиляції і захисту від пожежі ми залучаємо субпідрядні організації. Кожен об'єкт веде головний інженер проекту, він зводить і погоджує всі розділи між собою, відповідає за терміни.

Будівельні компанії часто стикаються з проблемою, коли розроблений проект інженерних мереж неможливо реалізувати на практиці з багатьох причин:

  • вартість устаткування, закладеного проектною організацією, більша за бюджет замовника;
  • через особисту зацікавленість виконавця застосовується устаткування певної марки, і є значно дорожчим, а інколи й гіршим за аналоги, які існують на ринку;
  • використовується застаріле устаткування;
  • проектувальники не мають уявлення, яким чином насправді ведуться монтажні роботи.

Щоб не стати заручником подібних обставин, ми працюємо з декількома проектними організаціями, які незалежно один від одного виконують попередні розрахунки по конкретному об'єкту. Наші інженери аналізують отримані рішення і вибирають краще. Ми розуміємо, що проектна документація, яка розробляється нашим або субпідрядним проектним відділом, пов'язана з реальними грошима замовника. Тому постійно вивчаємо ринок, знаємо скільки коштують устаткування або матеріали, терміни їхньої доставки. Завдяки тісній співпраці проектного і монтажного відділів, ми робимо проект, по якому можна вести монтаж, і система інженерних мереж, яка у подальшому встановлюється на об'єкті, повністю йому відповідає.