«Якби рекламодавці витрачали на поліпшення своєї продукції ті гроші,
які вони витрачають на рекламу, їх продукція не потребувала б реклами»

В. Роджерс

Підбір устаткування можна умовно розділити на два напрями:

  • підбір обладнання для внутрішніх інженерних мереж;
  • підбір техніки і електроустаткування для приватних будинків або квартир, а саме: електрофурнітури, світильників (внутрішніх і зовнішніх), динаміків, телевізійних екранів, проекторів, систем домашнього кінотеатру, устаткування для комп'ютерної мережі і тощо.

Сьогодні на будівельному ринку чималий асортимент. При виборі устаткування для інженерних мереж ми передусім звертаємо увагу на його технічні характеристики, надійність і відповідність будівельним нормам. Такий підхід дозволяє уникнути проблем при здачі і подальшій експлуатації об'єкту. Водночас, ми добре орієнтуємося в цінах, і не купуватимемо устаткування за необгрунтовано завищеною вартістю.

Щоб в процесі будівництва не було простоїв через відсутність того або іншого устаткування, наша компанія співробітничає з кількома постачальниками, і ми завжди можемо підібрати відповідний аналог устаткування, якого бракує.

Вибір устаткування для приватних будинків і квартир цілком можна назвати творчим процесом. Сучасні технології дозволяють реалізувати будь-які побажання господарів. Ми надамо допомогу Вам або вашому дизайнерові у правильному виборі і розміщенні необхідного електроустаткування і техніки.