«Якщо твоя робота говорить за себе, не переривай її»
Г. Кайзер

Монтажний відділ нашої компанії здійснює установку основних інженерних комунікацій об'єкту будівництва: електричних мереж, водопроводу, каналізації, слабкострумових систем.

Сьогодні на ринку нерухомості побудовано дуже багато нових будівель, зокрема, багатоквартирних будинків, де якість інженерних комунікацій досить низька. Компанії-забудовники заощаджували на матеріалах і устаткуванні. Технічні рішення по виконанню тієї чи іншої мережі приймалися за принципом «чим дешевше».

Нерідко трапляється, що на подібних об'єктах у вентиляційних отворах встановлені найдешевші клапани, або вони взагалі відсутні, водопровідні труби вже через два роки іржавіють, місця зварки не оброблені належним чином тощо. Для ремонту такої квартири потрібно набагато більше коштів, ніж навіть у старих будинках. Така економія лише уявна.

Щоб такого не траплялося, на своїх об'єктах ми встановлюємо надійне устаткування, розраховане на довгі роки роботи. Крім того, стежимо за правильністю монтажу всіх інженерних комунікації. Багатоквартирні будинки, де ми встановлюємо інженерні мережі, по праву можна назвати зразковими.