«Немає сенсу наймати тямущих людей, а потім вказувати, що їм робити.
Ми наймаємо людей, щоб вони говорили, що робити нам»
С.Джобс

Генпідряд – комплексна будівельна послуга. Укладаючи договір із замовником, ми беремо на себе зобов'язання по виконанню цілого спектру завдань, серед яких:

  • керування процесом будівництва по внутрішніх інженерних мережах;
  • вибір устаткування і матеріалів, їх контроль та облік;
  • підбір субпідрядних організацій;
  • взаємодія з суміжними організаціями;
  • контроль термінів виконання робіт згідно з календарними планами здачі об'єкту, узгодження з дозвільними органами.

На сьогоднішній день на ринку існує багато компанії-генпідрядників, які на всіх своїх об'єктах встановлюють однотипну систему інженерних мереж незалежно від призначення об'єкту і вимог замовника. Причиною цього, на наш погляд, є обмеженість їхніх знань у цій області.

Компанія «ГОАЛ» має у своєму складі проектний відділ, який розробляє для кожного об'єкту інженерні мережі, що відповідають вартості і завданням, поставленим працедавцем. Наші монтажні підрозділи займаються прокладкою комунікацій і установкою устаткування електричних мереж, водопроводу і каналізації, слабкострумових мереж.

Для виконання робіт по вентиляції і системах захисту від пожежі, ми залучаємо субпідрядні організації. При їхньому виборі ми керуємося не лише вартістю послуг, але й вивчаємо їх попередній досвід роботи на подібних об'єктах, наявність досвідченого персоналу і наявність дозвільних документів.

Результатом нашої роботи є діюча система інженерних мереж, яка виконує всі вимоги замовника.