«Часто люди кажуть: «Це неможливо», лише тому, що самі це не можуть»
Г. Агацарський

Проектний відділ нашої компанії виконує проекти по системах водопроводу, каналізації, опалювання, електрики і слабкострумових мереж. Для розробки документації по системах вентиляції і захисту від пожежі ми залучаємо субпідрядні організації. Кожен об'єкт веде головний інженер проекту, він зводить і погоджує всі розділи між собою, відповідає за терміни.

Будівельні компанії часто стикаються з проблемою, коли розроблений проект інженерних мереж неможливо реалізувати на практиці з багатьох причин:

    • вартість устаткування, закладеного проектною організацією більше бюджету замовника;
    • із-за особистої зацікавленості виконавця застосовується устаткування певної марки значно дорожче, а інколи і гірше, аналогів, що існують на ринку;
    • використовується застаріле устаткування;    
    • проектувальники не уявляють, як насправді ведуться монтажні роботи.

Щоб не стати заручником подібних обставин, ми працюємо з декількома проектними організаціями, які незалежно один від одного виконують попередні розрахунки по конкретному об'єкту. Наші інженери аналізують отримані рішення і вибирають краще. Завдяки тісній співпраці проектного і монтажного відділів, ми робимо проект, по якому можна вести монтаж, і система інженерних мереж, встановлена надалі на об'єкті, повністю йому відповідає.

При підборі устаткування для інженерних мереж ми, в першу чергу, звертаємо увагу на його технічні характеристики, надійність і відповідність будівельним нормам.  Такий підхід дозволяє уникнути проблем при здачі і подальшій експлуатації об'єкту. В той же час, ми розуміємо, що проектна документація, що розробляється нашим або субпідрядним проектним відділом, пов'язана з реальними грошима замовника. Тому постійно вивчаємо ринок, добре орієнтуємося в цінах, співробітничаємо з багатьма постачальниками і не купуватимемо устаткування за необгрунтовано завищеною вартістю.